FOTO/ Aksident i rëndë te Ura e Milotit, zbardhen detajet e para, ja sa të plagosur dhe shkaku

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në aksin rrugor Lezhë – Laç, në vendin e quajtur ura e Milotit, ku janë aksidentuar dy automjete. Sipas raportimeve nga vendngjarja, dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin në afërsi të urës së Milotit, duke bërë që dy prej të plagosurve të dërgohen në gjendje të rëndë […]

Read More